PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572737}

Bezlitosny

Skin Trade
5,6 2 264
oceny
5,6 10 1 2264
Bezlitosny
powrót do forum filmu Bezlitosny

Typowy średniak, który zalatuje kinem klasy B z niezniszczalnym Dolphem Lundgrenem. Z kolei sceny walki z udziałem Tonego Jaa to już pierwsza klasa kopana, a zarazem ozdoba całego filmu. Poruszany w nim jest dość poważny temat handlu ludzmi, co budzi zainteresowanie widza. Cała konstrukcja filmu, czyli współpraca 2 policjantów z różnych zakątków globu i efektowne sceny walki wręcz, przypominają "Godziny szczytu" tyle, że w poważniejszym tonie, ale zarazem gorszym popisem aktorskim i słabszym montażem. Brakuje mu też humoru, no ale handel żywym towarem śmieszny nie jest. Co innego, że bohaterowie po mimo odniesionych ran są niemal nieśmiertelni. Można obejrzeć, bo w oczy nie kłuje.

ocenił(a) film na 6
bannQ

Lepiej bym tego nie ujął

ocenił(a) film na 7
bannQ

Gdzie można zobaczyć ten film ?
Najlepiej online

ocenił(a) film na 6
giovanni50

Jest np na kinomanie, tylko trzeba wpisać tytuł oryginalny "Skin Trade", dostępne w oryginale, z napisami lub z lektorem.

ocenił(a) film na 7
fredaser

Właśnie obejrzałem
Przyzwoite kino i faktycznie podobne do Godziny Szczytu (Pierwszy mój film obejrzany w kinie z Jackie Chanem )

ocenił(a) film na 5
bannQ

Gdyby film bardziej skupił się na handlem żywym towarem niż na zemście Lundgrenem to może byłby lepszy.

bannQ

Wg mnie film bardziej podobny jest do utrzymanego w podobnej tematyce "Human Trafficking" (polskie tłum. "Dziewczyny z przemytu"), gdzie akcja także dzieje się w państwach Azji i Jersey

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones