PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111603}
6,7 66
ocen
6,7 10 1 66

Dak ging to lung
powrót do forum filmu Dak ging to lung

Niestety ocenę zaniżyli jak zwykle zagraniczni aktorzy, którzy w ogóle nie pasowali do filmu. W
tym wypadku było to dwóch niby gangsterów, których chyba zatrudnili za darmo, tak kiepsko
grali:/
Ogólnie film mi się podobał. Nie nudził. Akcja toczyła się bez przerwy. Widowiskowe sceny walk
i dużo dramatyzmu

7/10

ocenił(a) film na 3
Strayker

filmu nie ratują ani walki ani strzelaniny, scena z gazem mnie zniszczyła, zamiast grać w RAGE straciłem 1,5 h...

ocenił(a) film na 8
fabio

Według mnie bardzo dobry film, świetne sceny walk, ciekawa fabuła, zagraniczni aktorzy według mnie nie grali źle. Film zdecydowanie polecam.
No cóż, skoro film Ci nie pasował, mogłeś go wyłączyć i pograć w tę grę, to był Twój wybór, że oglądałeś dalej.

fredaser

Świetny film. Bardzo dobra fabuła i poprowadzenie akcji w taki sposób, że ani chwili się nie nudziłem. Cały czas z zaciekawieniem śledziłem historię. Sceny walk poezja, ale nie ma co się dziwić skoro Yuen Woo-Ping reżyserował, więc nie mogło być inaczej. No i trzeba też dać plus za doborową obsadę:Donnie Yen, Jacky Cheung, Simon Yam. Z żeńskiej obsady zaciekawiła mnie Irene Wan, bo jeszcze wcześniej nie widziałem z nią nic, a spodobała mi się, jednak za "Do Do" Cheng jakoś nie przepadam, ale każdy tutaj miał dobrą rolę, nawet ona. Film także jak najbardziej polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones