PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494774}

Jak ukraść Księżyc

Despicable Me
7,4 133 414
ocen
7,4 10 1 133414
6,9 18
ocen krytyków
Jak ukraść Księżyc
powrót do forum filmu Jak ukraść Księżyc

Dlaczego właściwie tak wiele osób nienawidzi tych postaci, a przez to i całego filmu? Rozumiem, że gdy pojawia się "hype" na daną produkcję czy poszczególnych bohaterów, to w niektórych budzi się mimowolnie niechęć do tego zjawiska. Mnie np. denerwowała popularność Frozen, ale ostatecznie uważam, że film wypadł nieźle. Dodatkowo nie widzę większego sensu w nadmiernym hejtowaniu czegoś tylko ze względu na tę popularność.

Zdaję sobie sprawę, że Minionków można nie lubić. Ja do nich nic nie mam, zwłaszcza że w pierwszej części miały i tak ograniczony czas ekranowy. Ale dlaczego pomija się całą resztę? Tytułowego nikczemnego i jego historię, tzn. trudną przeszłość i chęć zaimponowania całemu światu przez brak akceptacji ze strony matki, który ostatecznie spełnia się w roli ojca? Trzy urocze sieroty, które po prostu marzą o rodzinie? Wspaniałą ścieżkę dźwiękową?

Moja ocena może wydawać się zbyt wysoka, ale jest czysto subiektywna. Obiektywnie natomiast myślę, że film nie zasługuje na całą tę nienawiść tylko ze względu na Minionki, nawet jeśli samo studio Illumination uważa je za gwarancję udanej sprzedaży "produktu" jakim jest ta czy kolejne części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones