PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105575}

Kill Bill 2

Kill Bill: Vol. 2
7,4 234 713
ocen
7,4 10 1 234713
7,3 37
ocen krytyków
Kill Bill 2
powrót do forum filmu Kill Bill 2

Moim zdaniem każdy z tych filmów ma swoje plusy i minusy. Ale chciałabym porównać te dwa filmy i poprosić Was o zdanie...

W pierwszej części zachwyciła mnie strona wizualna (nie chodzi mi o pryskającą krew na wszystki strony, ale różnicowanie stylów scenografii). Krwi na mój gust za dużo. Scenariusz taki sobie.

W drugiej części plusem był scenariusz, ale są momenty dla mnie nonsensowe. Wizualnie gorszy od jedynki. Mnie krwi (co według mnie na plus).

Myślę, że "Kill Bill vol. 2" był lepszy, ale i tak nie zasługuje na miano moich ulubionych filmów :-(

Pozdrawiam

Aya

W dwójce jest dużo gadania o jakiś Supermanach (to tak a propos nowej części:)), jakiś rybkach rozdeptanych. Ale rzeczywiście "dwójka" wydaje się mądrzejsza. I krwi mniej, i sens jest. Dwójka lepsza jest!

ocenił(a) film na 6
Aya

mnie pierwsza część się barzo podobała. nie przepadam za filmami walki, gdzie kraw leje się hektolitrami, ale jedynka miała w sobie to coś czego dwójce brakowało. dwójka mnie zawiodła.

ocenił(a) film na 10
jacobik

"W dwójce jest dużo gadania o jakiś Supermanach (to tak a propos nowej części:)), jakiś rybkach rozdeptanych"

Właśnie te dialogi to ogromny plus filmu. Nie działaja na zasadzie niepotrzebnych zdań, które po wycięciu nie robiły by żadnej różnicy. Dialogi w filmach Q.T są zawsze bardzo inteligentne i oddaja klimat i dzięki nim lepjej rozumie się film.

ocenił(a) film na 1
Aya

Jedynka mega świetna :) dwójka nudna i przegadana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones