PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105575}

Kill Bill 2

Kill Bill: Vol. 2
7,4 234 713
ocen
7,4 10 1 234713
7,3 37
ocen krytyków
Kill Bill 2
powrót do forum filmu Kill Bill 2

no myslalem, ze jedynka byla najwiekszym gniotem w jego dorobku do czasu death proofa,
pomylilem sie.
dla mnie kazdy, ktory lubi kino tarantina, nie powinnien tego ogladac. nie mam pojecia
dlaczego on to nakrecil. film bez sensu, brak klimatu ktory tak doskonale tarantino tworzyl.
dobrze, ze po drodze zrobil sin city i bekarty wojny, bo te dwa filmy swiadcza, ze zostaly mu
jeszcze jakies dobre pomysly.

ocenił(a) film na 8
emu_

Aby być w pełni fanem Tarantino trzeba zrozumieć jego podejście do filmu ;) Moim zdaniem jest to jak najbardziej zasłużona pozycja w jego dorobku ;) Każdy Film Quentina ogląda się ze ślinką na ustach ;)

imunimum

hymm, zastanawiam sie gdzie w tym filmie masz podobienstwo do wscieklych i pulp fiction ?

emu_

Co to pieprzysz. Idz sie lecz.

ocenił(a) film na 7
emu_

A gdzie w "Bękartach Wojny" podobieństwo do Pulp Fiction? Cieszę się, że Quentin robi filmy takie, jak lubi, a nie daje dupy tak wielkim krytykom filmowym jak emu_.

emu_

skoro jedynka była gniotem to po co oglądałeś dwójkę?

Odudu

nadzieja

ocenił(a) film na 9
emu_

Ty na poważnie to pisałeś? Nie ma klimatu? W którym miejscu? Wczoraj oglądałem dwie części pod rząd i spędziłem wspaniałe 4 godziny. A Sin City nie zrobił on, tylko Rodriguez i Miller.

ocenił(a) film na 8
emu_

Kiedyś uważałam, że dobre kino to kino ciężkie, totalnie realistyczne i przygnębiające. Czasem jednak mam już za dużo tego życia w życiu, żeby jeszcze oglądać to w kinie. Zawsze uważałam, że mistrzostwem jest zrobić dobry "lekki" film i przy tym zachować jakąś głębię. Tarantino to mistrz kina. Kocham jego filmy. Mistrzostwo dialogów bez udwawania, że każdy człowiek to wielki filozof. Plejada świetnych aktorów oraz kreacji. Wchodząc do kina czuję jak odrywam się od rzeczywistości i znajduję się w zupełnie innym świecie, niejednokrotnie pękając ze śmiechu. To jest kino!!! Ale żeby docenić jego filmy samemu trzeba mieć spory dystans do życia i samego siebie... tak myślę. "Bękarty wojny", "Pulp Fiction", "Grindhouse", "Kill Bill", "Cztery pokoje" i wiele wiele innych cudownie wykorzystanych godzin w zupełnie innej bajce.... :D :D

enigmatycznie

Odpowiadając wyżej owszem tarantino równiez rezyserował sin city, jednakze opieram sie na tym co pisze w fb, jezeli tak to jest blad na stronie! Owszem pisze serio. Film nie ma klimatu, dialogii sa tepe od poczatku do konca. Ty spedziles 4 wspaniale godziny, dlamnie bylo to stracenie 40 min na pierwszej czesci i jakies 40 na drugiej. Kwstia gustu.

do przedmowcy.
Dla mnie kazdy gatunek ma pewne kryteria oceny, kill bill 2 nie zasluzyly u mnie nawet na 2 gwiazdki. Wszyscy jaraja sie jego filmami, a dla mnie ma 4 wpadki grindhouse i kill bill. Lubie jego filmy bo pulp fiction, wsciekle psy no i bekarty wojny (zwłaszcza ten ost.) sa genialne. Segment w 4 pokojach rowniez jest świetny.

emu_

ja cię podziwiam za katowanie się dzakaz ci się kompletnie nie podobał oceniłeś na 1 ale obejrzałeś wszystkie możliwe części ja bym nie dal rady...
po cholerę oglądasz filmy których nie lubisz???? nie podoba ci się styl Tarantina to się nie katuj się człowieku !!!!
Tarantino ''tytanianem'' nigdy nie był i nigdy nie będzie :)

ocenił(a) film na 7
bosikxxx

bo głupi

bosikxxx

ogladam dlatego, ze mam. Skoro wystawilem ocene 1 to dlaczego uwazasz, ze ogladalem go calego, a nawet do 1/3?

chlopczyku z podobizna mangi, musisz troche podrosnac jeszcze, zeby mowic starszym co maja robic!

emu_

jestem wystarczająco dorosły żeby mówić ludziom którzy kil bila oceniają na 1 i wystawiają ocenę nawet nie obejrzawszy filmu do końca a do 1/3 zastanów się trochę nad tym może co zanim palniesz kolejną głupotę :)

aha i jeszcze jedno forma ataku w stylu ''zastanów się dzieciaczku zanim podrośniesz'' świadczy iż to ty możesz być bardzo młody bo to najniższa z najniższych formalnych obelg niestety świadczy źle o tobie

a tak na marginesie nie trafiłeś tak się składa że jestem dorosły wejdź na mój profil i najpierw przeczytaj ile mam lat a później komentuj

bosikxxx

poza tym to ty masz ksywkę EMU nie ja mam młodszą siostrę emu wiem co jest grane

bosikxxx

chlopcze nie pisalem do ciebie ze jestes mlody tylko do goscia z obrazkiem mangi. Jednakze nie popisales sie za bardzo. Na drugi raz czytaj ze zrozumieniem, a unikniesz wielu problemow.
Jak dojdziesz do polowy tego co ja widzialem, to bedziesz wiedzial dlaczgo beznadziejne filmy oglada sie do 1/3, a nawet czasem do 15 min.
pozatym nie rozumiem tego co napisales wyzej (przecinek to przydatna rzecz w zdaniach zlozonych)!

ocenił(a) film na 10
emu_

Przecież pan emu_ to zwykły troll. Ja nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić, że komuś podoba się Pulp Fiction, a Kill Bill ocenia najniżej jak tylko można. Ten troll po prostu się nudził i postanowił się zabawić przez parę dni i tyle, cała historia.

ps. Nie próbuj odpisywać ani mi, ani nikomu innemu bo, albo jesteś trollem, albo twój gust wyznaczają inne osoby, i tak na prawdę nie masz swojego gustu. Ba! Nie masz nawet swojej osobowości.

ocenił(a) film na 10
KenpachiSC

Się zgadzam. Trolle i ogry opanowują internet. Tarantino to geniusz, żeby zrozumieć jego filmy trzeba mieć IQ wyższe od przeciętnego glona, a emu_ niestety nim się nie może pochwalić.

Anixot

właściwie to mace racje nie ma co wdawać się w dyskusje z takimi osobami.

emu_

Cytuję: "dla mnie kazdy, ktory lubi kino tarantina, nie powinnien tego ogladac"
Może powinieneś napisać: "kto nie lubi" ?
Zastanów się (jeśli potrafisz), a później pisz.
Jak można proponować komuś kto już to lubi (czyli zna i mu się podoba) aby przestał to oglądać??
Tarantino jest dobrym reżyserem, zauważyłem go właśnie po seansie "Kill Bill" Później była dwójka, a co ciekawe "Cin City" też mi się podobało, ale do dzisiaj nie wiedziałem, że to też jest jego film. Nie mam jak chodzić do kina, bo przeważnie pracuję poza granicami Polski, oglądam tylko z DVD albo "pen drive" gdy, któryś z kolegów coś ściągnie. Wtedy ogląda się film i nie czyta obsady ani nazwiska reżysera.
Oceniam filmy po obejrzeniu, a nie po zawiedzeniu się że wcześniejsze czy późniejsze produkcje danego reżysera nie spełniły moich oczekiwań.
Nie jest tak, że jestem fanem Tarantino. Gdy zrobi gniota to pierwszy na niego najadę. Te jego trzy filmy które obejrzałem do tej pory, bardzo mi się podobały (może było ich więcej, ale mogę nie wiedzieć czy nie pamiętać, że Tarantino reżyserował)
Zacznij oglądać filmy z dystansu, niczego sobie po nich nie obiecując.
Gwarantuję, że będzie lepiej.

Burmistrz

No masz racje, bezsensowne zdanie! Ja mam podobnie, prawie wszystko ogladam na kompie. Ja akurat oceniam filmy wg. gatunku, nie wg obsady. Jednakze zazwyczaj jest tak, ze z gory wiem kto tam gra i rezyserowal, wiec nie zabardzo sie umiem zdystansowac.

emu_

tu nie chodzi o dystans dałeś ocenę 1 a ocena 1 jest zarezerwowana dla filmów pokroju ''megapirania'' obejrzyj sobie megapiranie a później kill billa i zobacz jaka głupotą jest dać killowi 1
zobaczysz różnice pomiędzy filmem na 1 czyli megapirania a kill billem

ocenił(a) film na 8
bosikxxx

otóż to!
Z filmów na 1 polecam również "Jason X".

Ja również nie rozumiem takiego podejścia niektórych ludzi. Zalosne, zeby dawać 1, bo tak, podczas gdy Kill Bill to dobry film. Może się nie podobać, ale 1? Dajcie spokój, troll!

Mnie osobiście bardzo się podobał. Świetny, genialny klimat, który trzyma widza w napięciu i zainteresowaniu filmem.
Niestety nie dam mu 10, bo ma też sporo wad.
Czasem ten film jest po prostu genialny, niektóre sceny są cudowne, ale.. niektóre są tak denne, że szok. Cuś jak wykres sinusoidy, jesli ktoś orientuje się w matmie ; ]
Z zalosnych scen to hmm... np. końcówka filmu - napis w stylu "Lwiątko wróciło do lwicy i wszyscy w dżungli żyli długo i szczęśliwie" - dajcie spokoj, mega zalosne. + trochę przesadził czasem z bajkowością i absurdalnością niektórych scen - nawet jak na jego abstrakcyjny styl.

Ale ogólnie podoba mi się abstrakcja tego filmu, on nie jest realistyczny, ale nie miał taki być! To miało być coś innowacyjnego!
Fajnych scen było duzo więcej niz tych ponizej pasa, stąd 8/10 i do ulubionych :D A quentin jest fajnym reżyserem, ma u mnie + za mega wszechstronność :)

Astral_the_Shadow_Prayer

tak sie sklada, ze widzialem oba! i oba maja dokladnie taka sama ocene, czyli 1. Dla mnie na tyle zasluguja. Oceniam filmy wg. gatunku, a nie kto je robil i kto tam gra!

Astral_the_Shadow_Prayer i bosikxx dopiero jak zobaczycie chociaz polowe fimow, ktore ja widzialem to dopiero bedziecie mogli pisac mi jak mam oceniac filmy. Pozatym nazwajac kogos trollem i potem pisanie jak ktos ma oceniac filmy i ze sie nie zna jest nie tylko ironia, ale tez poprostu glupotą!

ocenił(a) film na 8
emu_

po prostu nie rozumiesz abstrakcjonizmu. twoja sprawa. Oceniaj sobie na 1/10, wyżyj się.
Ale nie mów nam proszę, o wieli znawco kina, ile my filmow nie widzielismy... Nie mam pojęcia po czym to wywnioskowałeś, pewnie po niczym, ale jesli chodzi o to, ze mam konto dopiero od 2 dni na filmwebie, to nie oznacza to, ze przez cale zycie nie widziałem na oczy żadnego filmu i żyłem do tej pory jako pustelnik. Pomyśl, zanim wysnujesz jakiś wniosek ; ] To tyle w temacie.

Astral_the_Shadow_Prayer

nie chlopcze, wywnioskowalem to po sposobie jakim piszesz.
ja mam najpierw pomyslec?, mowi to osoba, ktora przydziela okreslenie malarskie do filmu i w dodatku nie wie co te okreslenie oznacza?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones