PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105575}

Kill Bill 2

Kill Bill: Vol. 2
7,4 234 828
ocen
7,4 10 1 234828
7,3 37
ocen krytyków
Kill Bill 2
powrót do forum filmu Kill Bill 2

Ha ha ha

ocenił(a) film na 1

ale badziew , ten film nie ma wogóle sęsu .
diotyczny , głupi , durny , tani , lipny .
moja ocena od 0 do 10..hmmm..-4/10
Jak taki film może siekomuś podobac ? trzeba mieć e głowie tak zwaną kupe . no ale czego sie tu spodziewać , wkońcu to Tarantino , najbardzie badziewny reżyser w historii , ale jak lubicie ego błazna to "polecam"Hostel..to jest dopiero kretynizm

ocenił(a) film na 10
jabciu

Siemka. Czy to jest jakaś śmieszna prowokacja?

jabciu

hmmm.po pierwsze to sensu a nie "sęsu".po drugie-o gustach się nie dyskutuje.nie w ten sposób."kupe" co najwyżej możesz mieć wiesz gdzie.
to,że Tobie kino Tarantina się nie podoba możesz wyrazić w inny sposób niż szmirać w sposób,który jakby nie patrzeć jest strasznie nieodpowiedni,nie mówiąc już,że żałosny.po trzecie-"Hostel" to nie film Tarantina.jego twórcą jest Eli Roth.Tarantino jest producentem.więc jeśli zachce Ci się po raz drugi wypowiadać w taki sposób,to najpierw pomyśl.

jabciu

SĘSU to TY SE POSZÓKAJ W EMJAKMIŁOŚĆ BO WIDAĆ RZE MUSK TFUJ NA DRODZE EWOLUCJI ZATŻYMAŁ SIĘ NA EŻE TELENONOWEL.

jabciu

AzAPNiŁEM MUSK TFUJ W HWILAH TWYCH EMOCJONALNYH WYRZYN OCENIAM NA -4/10

ocenił(a) film na 7
jabciu

Trolle.... Jabciu i Beees rzecz jasna. Moderatorze, gdzie jesteś? ;-) Ja to bym im konta skasował i tyle. A film jest świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones