PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105575}

Kill Bill 2

Kill Bill: Vol. 2
7,4 234 994
oceny
7,4 10 1 234994
7,4 38
ocen krytyków
Kill Bill 2
powrót do forum filmu Kill Bill 2

Scena śmierci Billa...lepszej śmierci w filmie nie widziałem. Sama poezja. Muzyczka Morricone, pięć kroków - coś pięknego :)

Marvolo666

zgadzam się, jak dla mnie 10/10, nie ma się czego czepiać, choć czytałam gdzieś opinię, że film jest zbyt feministyczny (?)

ocenił(a) film na 9
vilee

Cóż, Jacksonowi podczas kręcenia Hobbita zarzucili, że w filmie jest za mało cudzoziemców o innym kolorze skóry. Takim gadaniem nie ma się nawet co przejmować :) Gówna bohaterka jest silną osobowością i tyle. Jak zwykle ktoś chce się do czego doczepić i szuka podtekstu tam, gdzie go nie ma.

Marvolo666

zgadza się, poza tym pierwszy raz spotkałam się z taką opinią na temat tego filmu, dlatego o tym wspominam

vilee

taka opinia wypłynęła pewnie ze względu na jego pierwsze filmy

ocenił(a) film na 9
vilee

Ja wielu rzeczy bym się mógł doszukać w filmach Tarantino, ale na pewno nie feminizmu. Czy to Wściekłe Psy, Pulp Fiction, Cztery Pokoje czy Od zmierzchu do świtu. To jest genialny pastisz, a nie jakaś propaganda feministyczna :D

Marvolo666

no to się cieszę, bo też mnie taka recenzja zdziwiła

ocenił(a) film na 9
vilee

Ja myślę, że reżyser bez żadnego "wykształcenia" w tym zawodzie będzie zawsze w ogniu krytyki niektórych, bez względy na to jak genialnych filmów by nie robił niestety.

Marvolo666

Sorry, ale gdzie ten "geniusz"? Oczywiście gusta są różne, ale tam jest za dużo ględzenia, postacie dość groteskowe, przy Pulp Fiction to zwykła nuda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones