PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105575}

Kill Bill 2

Kill Bill: Vol. 2
7,4 235 109
ocen
7,4 10 1 235109
7,4 38
ocen krytyków
Kill Bill 2
powrót do forum filmu Kill Bill 2

Kiedy premiera drugiej czesci? Pierwsza wypas :) a najbardziej. "My name is Duck..." :P

ocenił(a) film na 6
HIPCIO

niedługo:)
Premiera drugiej części w Polsce będzie miała miejsce tydzień po amerykańskiej, na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku.
Cała historia nie skończy się na dwóch częsciach.
Tarantino ma zamiar zrobić anime (odpowiednik Animatrixa), w którym definitywnie zakończy historię z filmu.

ocenił(a) film na 8
Dobos

czyli nie skończy sie na II czesci ? lubie ten film i czekam z niecierpliwośćia na drugą częsć i miałam nadzieje ,ze to juz koniec.Zazwyczaj I częsci są najlepsze,potem to juz takie naciąganie,chociaż zaprzeczeniem była III czesc Władcy Pierścienia,która to własnie najlepsza była.

ocenił(a) film na 10
Dobos

to anime ma być prequelem a nie sequelem Kill Bill. Więc nie ma sie czego obawiać- Bill zginie już za pare dni--- jak najbardziej definitywnie

HIPCIO

buck
raczej my name is Buck, ale i tak wypas:)... jeszcze ponad miesiąc:(

użytkownik usunięty
HIPCIO

Premiera 23 kwietnia!!!!!!wiem,ze to dopiero za miesiac,ale mysle,ze warto czekac.To w koncu nie jakis-tam film,tylko KILLBILL Quentina Tarantino,mojego ukochanego;)))!!!!!!

ocenił(a) film na 10
HIPCIO

cholera, ja już nie mogę się doczekać części drugiej. i tego anime też

użytkownik usunięty
dopesick

czyli na jesieni powinien pojawic sie maxpack na dvd z wszystkimi czesciami :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones