PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105575}

Kill Bill 2

Kill Bill: Vol. 2
7,4 234 828
ocen
7,4 10 1 234828
7,3 37
ocen krytyków
Kill Bill 2
powrót do forum filmu Kill Bill 2

Zalatuje tandetą na kilometr. Jakieś śmieszne style walki, wydostanie się z trumny przez dziurę wielkości pięści (ziemia magicznie wyparowała?). Film to dno.

ocenił(a) film na 9
Kozoglowy

Otóż szanowny panie, śmiem zuchwale stwierdzić, iż prawdopodobnie się szanownemu film z dokumentem poje.ały.

użytkownik usunięty
zasada22

Dokładnie.

Kolego Kozoglowy ten film to ma być po części tandeta, właśnie tacy ludzie co nawet nie sprawdzą jaki to gatunek i jakie filmy kręci Tarantino to hejtują Kill Billa..

ocenił(a) film na 2

Ale ja nic sprawdzać nie muszę, jak zapowiem, że nakręce gówno i rzeczywiście gówno mi z tego wyjdzie to nie znaczy, że jestem geniuszem.

ocenił(a) film na 1
Kozoglowy

Wreszcie jakiś głos rozsądku! W pełni popieram! A ten guru - mistrz był tak kuriozalny, że dziadek z Karate Kid był 10 razy bardziej przekonujący!

ocenił(a) film na 8
dziarski_magazynier

Bo to jest pastisz, a wręcz nawet parodia kina dalekowschodniego, japońskiego i filmów Kung-Fu.

Martin von Carstein

Ale ćwierć hejterzy tego nigdy nie pojmą fajne jak babka zabija facetów.

ocenił(a) film na 9
Kozoglowy

Autor tematu ma w ulubionych wiekopomne dziela, takie jak Ludzka stonoga, VHS i inny szajs tego pokroju, wiec jego zdanie tak jakby jest warte tyle co nic.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones