PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105575}

Kill Bill 2

Kill Bill: Vol. 2
7,4 234 828
ocen
7,4 10 1 234828
7,3 37
ocen krytyków
Kill Bill 2
powrót do forum filmu Kill Bill 2

Ten jest standardowo o niczym ale wiem dlaczego ludzie go lubią -bo nie trzeba myśleć a i tak fajowsko to wygląda.

ocenił(a) film na 8
mateuszziomal

ty za to nie myślałeś kiedy zakładałeś ten temat

ocenił(a) film na 6
ApolloCreed_

po prostu czysta rozrywka i nic więcej -czy coś może przeoczyłem?

mateuszziomal

trollowanie to czysta rozrywka

ocenił(a) film na 6
ShadowOfMyMemories

a co to jest w twoim awatarze -określ płeć

mateuszziomal

nie co trollu, tylko kto - ona, kobieta

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
mateuszziomal

No widzisz jacy my wszyscy bezmyślni jesteśmy :( Dobrze chociaż, że ty jesteś mądrzejszy!

ocenił(a) film na 6
yossarian84

po czym to stwierdziłeś bo ja za mądrzejszego od nikogo się nie uwazam

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mateuszziomal

Trudno się z tym nie zgodzić. Filmów o zemście i bezkarności (była tu w ogóle policja/agenci? ktoś ścigał mambę? Bo nie kojarzę:P) było już tysiące ale Tarantino wplata w to różne, ciekawe elementy i zapożyczenia. Przez to film jest po prostu bogatszy. Ja byłem trochę zawiedziony końcówką. Jeden specjalny cios i... wiadomo. Spodziewałem sie czegoś bardziej zaskakującego i wymagającego (mądrości i sprytu od mamby) . Niemniej jednak dla fanów Tarantino, karate, mangi, westernów to pozycja obowiązkowa. Ja się do nich nie zaliczam choć zawsze staram się wyłapać to co jara fanów. Niestety jakoś nie potrafię.

ocenił(a) film na 8
Penguin27

"Ten jest standardowo o niczym ale wiem dlaczego ludzie go lubią -bo nie trzeba myśleć a i tak fajowsko to wygląda." - powiedział ten, który ocenił Titanic 10/10... ahahah

gotosleep_filmweb

Każdy film jest o czymś. Titanic jest o katastrofie i miłości a Kill Bill o zemście. Ważne by w historii była jakaś mądrość. W Kill Billu trudno takową odnaleźć. Chociaż na upartego i tu można się doszukiwać miłości (do córki), tego że bez niej nie ma już nic do stracenia. Wystarczy tylko pozabijać oprawców. Mnie w tym filmie wkurza tylko to że ona sobie tak jeździła, zabijała i nikt nie był łaskaw wezwać glin. To właśnie sprawia że Kill Bill (i większość filmów Tarantino) jest dla wielu nie do przełknięcia. Do tego dochodzą rzeczy których wielu ludzi wręcz nienawidzi np. nawiązania do japońskich kreskówek.
Tarantino zbyt płytko traktuje swoich bohaterów. Ja osobiście lubię przemoc w kinie ale wolę by miała ona jakieś podłoże psychologiczne. Coś więcej niż tylko zemstę.

ocenił(a) film na 8
Penguin27

nie załapałeś konwencji filmu skoro uwarzysz za wadę filmu to ze nikt nie wezwał policji itp. A przecież jak na dłoni widać że jest to mega odrealnione kino akcji kung-fu.

ocenił(a) film na 6
gotosleep_filmweb

Titanic to film wspaniale zrealizowany i wzruszający, nie dostrzegam w nim słabych punktów. Jest spójny, wciągający i trzyma w napięciu.
11 Oskarów nie spadło z nieba za nic -killa billa nie śmiał bym porównywać do tego dzieła filmowego.

ocenił(a) film na 9
mateuszziomal

powiedział co wiedział... a właściwie napisał :D

ocenił(a) film na 6
yeticzek

za to ty wniosłeś jeszcze więcej do dyskusji

ocenił(a) film na 9
mateuszziomal

niby do jakiej dyskusji? ...czy coś przeoczyłem :)

ocenił(a) film na 6
yeticzek

dyskusji na temat tego dlaczego film jest tak lubiany

ocenił(a) film na 9
mateuszziomal

bo jest dziwny i nieszablonowy :D

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 9
mateuszziomal

zawsze do usług :D:D

ocenił(a) film na 9
mateuszziomal

Ludzie lubią Kill Bill właśnie za to jak fajnie się go ogląda i jak świetnie wyglądają sceny akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones