PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105575}

Kill Bill 2

Kill Bill: Vol. 2
7,4 234 828
ocen
7,4 10 1 234828
7,3 37
ocen krytyków
Kill Bill 2
powrót do forum filmu Kill Bill 2

słabszy

ocenił(a) film na 7

słabszy od 1. brawa za muzykę, wyszukane dialogi Tarantina, minus za mniej emocji i akcji

ocenił(a) film na 3
aga8975

Zgadzam się, aczkolwiek pierwsza część wcisnęła mnie w fotel a na drugiej zasnąłem. No cóż, za dużo za długich dialogów. Niestety, styl Tarantino co raz mniej mi się podoba. Ale film, obiektywnie, dobrze zrobiony, ale do mnie totalnie nie przemawia.

aga8975

He he A ja mam zdanie zupełnie odwrotne. Druga część dużo lepsza od pierwszej.

ocenił(a) film na 9
arti2807

Dla mnie pierwsza część 7/10, a druga 9/10 - całość 8. Właśnie tej bzdurnej akcji w jedynce było za dużo. Dwójka była o wiele mniej przewidywalna.

aga8975

Kill Bill vol.2 wg. mnie zdecydowanie lepszy.

ocenił(a) film na 9
Bucho

1 najlepsza, może dlatego że lubie japońskie i chińskie klimaty, i tee miecze. mmmm......

aga8975

moim zdaniem 2 dużo lepsza w jedynce brakowało mi tego z czego Tarantino słynie czyli nieprzeciętnych dialogów i było za dużo sieczki. W dwójce wspaniałe dialogi i niezwykły klimat sprawiły że świetnie się oglądało. No i oczywiście niesamowita Uma Thurman:)

ocenił(a) film na 7
aga8975

Mi też pierwsza część bardziej się podobała. Ale to pewnie przez to, że w dwójce zabrakło takiej rzezi, jak u O-Ren.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones