PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105575}

Kill Bill 2

Kill Bill: Vol. 2
7,4 234 828
ocen
7,4 10 1 234828
7,3 37
ocen krytyków
Kill Bill 2
powrót do forum filmu Kill Bill 2

ten film to obraza dla kina kung-fu, samurajskiego itd. walki dobre? jakas baba lata z mieczem samurajskim i tnie ludzi, takie cos to potrafi zrobic nawet moja matka... no ale oczywiscie tarantino to zrobil to nie mozna obrazac. lubie mordobicie, dla mnie krew moze sie lac ale tutaj to bylo tak sztucznie pokazane. poco oni robia 3 czesc kill billa skoro aktor grajacy billa juz nie zyje? przeciez oto chodzilo by zabic billa? naciagane jak telenowela... - tak jak we wczesniejszym temacie moim

użytkownik usunięty
darkknightfan

Jak dla mnie ocenianie takiego filmu na jeden to dopiero debilizm, a wracając do tematu : czy ty w ogóle zrozumiałeś ten film? Nie wydaje mi się. Co do tekstu "jakas baba lata z mieczem samurajskim i tnie ludzi, takie coś to potrafi zrobić nawet moja matka..." no to przesadziłeś po całej linii. Jak mnie denerwują takie trolle co tylko próbują wszczynać bezsensowne dyskusje nie wykładając konkretnych argumentów. To, że lubisz bezmózgie mordobicia zrozumiem, ale nie zwracając uwagi na fabułę oceniać film na 1/10, bo są faile i wygląda z deka sztucznie.... please. Co do trzeciej części to zapewniam cię że takowa nie powstanie (fabuła się skończyła) , a spekulacje na temat powstania części trzeciej to czyjś wymysł. Co do filmu ma błędy ale i tak jest genialny i ogląda się go cudownie (zwłaszcza jak oglądałem go po raz pierwszy z bratem w 2004r. na VHS). Ode mnie 9/10, jest to jeden z moich ulubionych filmów (i pierwszy film Tarantiny jaki oglądałem żeby nie było, że ocena za producenta). - odpowiedź na idiotyzm jak we wcześniejszym temacie ;)

ocenił(a) film na 1

nie zwracalem uwage na fabule w tym filmie poniewz ten film nie ma zadnej fabuly, jesli dla ciebie kazda osoba co ma inne zdanie jest trollem to wspolczuje. bardzo dobrze ze nie powstanie trzecia czesc, niech tarantino lepiej sie tym westernem zajmie, jego fani juz przed obejrzeniem ocenia pewno 10 nie znajac nawet klasykow

ocenił(a) film na 5

człowieku, przedmówca ma rację, ludzie tworzą bezmyślny kult wokół reżysera, a prawda jest taka, że większość jego filmów 100 - procentowy kicz. Ocena 7,5 nie wynika z niczego innego, jak właśnie z powodu autora filmu.Jestem przekonany, że gdyby reżyserem tego filmu był Robert Zemeckis to ocena nie przekraczała by 4, a on dostałby złotą malinę za taką produkcję. Jest kilka takich "ikon"i to nie tylko w kinematografii, ale również i w muzyce. Przykładem może byc, ot choćby The Doors z Morrisonem na czele, który za grosz nie potrafił śpiewać, ale za to palił marihuanę na plaży w Venice LA. Autor tematu nie boi się mieć swojego zdania i nazywa rzeczy po imieniu, a nie zachowuje się jak milion innych, bo tak wypada, a krytyczny komentarz na temat Tarrantino traktuje jak grzech. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1

dziękuje! dziękuje za to że udowodniłeś nam wszystkij że dzieciaku leczysz kompleksy w internecie! wracaj do książek dzieciaku!

użytkownik usunięty
darkknightfan

lubię nabijać się z twoich kretyńskich wypowiedzi

ocenił(a) film na 1

twój brak argumentów, wulgaryzm oraz obrażanie innych użytkowników jest dowodem na to że jesteś dzieckiem neo z kompleksami, życze tobie wszystkiego najlepszego byś w końcu przestał byc takim trollem jak teraz

użytkownik usunięty
darkknightfan

argumenty - najpierw chciałbym usłyszeć je z twojej strony

darkknightfan

Jeśli uważasz, że facetka nie może latać z kataną to poczytaj kilka książek historycznych dot. Japanu :D

użytkownik usunięty
darkknightfan

W 100% się z Tobą nie zgadzam :) 1/10 chyba kpisz... No sory ale taka ocena to przesada absolutna!

Pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones