PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33200}

Kill Bill

Kill Bill: Vol. 1
7,4 378 320
ocen
7,4 10 1 378320
7,6 44
oceny krytyków
Kill Bill
powrót do forum filmu Kill Bill

Mogę się założyć że zaraz tu wszyscy zaczną na mnie zjeżdzać;D Ale kurczę naprawde nie rozumiem zachwytu nad tym filmem. W kółko tylko krew, krew i krew... Zdarza się że oglądam filmy, gdzie dużo krwi się leje, albo są poprostu brutalne, ale no tu jest jej za dużo trochę:/ Ogółem jak dla mnie lipa i najwyżej 3/10 ale nie będe oceniać, bo zazwyczaj wychodze z założenia że jak coś mi się nie podoba to i tak nie zaniżam średniej;)

Pozdrawiam;***

ps. tylko bez pojeżdżania poprosze;D

ocenił(a) film na 2
claudia_11

Też mi się ten film niezbyt podobał. Jest strasznie nudny, beznadziejny. A fabuła to poraża mądrościa "zabic Billa" takie fabuły były z 60 lat temu kiedy nie mieli pomysłów, a to było dosc oryginalne, a teraz setki filmów z taka samą fabułą. Jak dla mnie 2/10. Podobał mi sie utwór jeden w Kill Blillu, gdy ten samuraj robił miecz, no i na koniec filmu.

ocenił(a) film na 9
butryk

Każdy ma swoje zdanie..... Ja mam takie: Kill Bill jest bardzo dobrym filmem. Nie każdy musi się ze mną zgadzać. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones