PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104058}

Na pierwszej linii

Wong ga si je ji IV: Jik gik jing yan
6,6 279
ocen
6,6 10 1 279
Na pierwszej linii
powrót do forum filmu Na pierwszej linii

To, co zauważyłem w filmie:

Policjantka jest w środku ciężarówki siedzi przy kartonach, żeby za chwile wyskoczyć z kabiny i złapać osobę, która kartony pakowała do samochodu. Policjant parkuje samochód przed magazynem, w którym są przestępcy i zostawia na siedzeniu krótkofalówkę. Wszyscy agenci CIA noszą okulary przeciwsłoneczne nawet jak są w budynku. Jak policjantka Rachel walczy na schodach i spada na rusztowanie z bambusów to przez chwile widać jak wspina się po linie która została źle zamaskowana. W szybie dla windy wiszą zwyczajne liny a lin do windy nie ma. Roleta do szybu winda raz jest rozsunięta, żeby za chwile być zamknięta. Nasza Rachel walczy w szybie windy z przeciwniczką i ona jak spada to raz leci głową w prawą stronę aby w następnym ujęciu już głowa była z lewej strony. W scenie pościgu motocyklowego widać rampę. Motocyklista zahacza o rurę z wodą, na której jest drut kolczasty, jaki sens tego drutu to nie wiem.

Na koniec taka moja refleksja szkoda, że Yat Chor Yuen nigdy nie został doceniony i nie zrobił takiej kariery jak Jackie Chan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones