PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111604}

Tiger Cage 2

Sai Hak Chin
7,1 101
ocen
7,1 10 1 101

Sai Hak Chin
powrót do forum filmu Sai Hak Chin

Film starej daty, gdzie jeszcze liczyły się umiejętności i gdy ktoś robi potrójne kopnięcie w przeciwnika to widzimy to w zwolnieniu i mamy pewność że nie robi tego na sznurkach tylko pokazują to dlatego bo on się chce pochwalić, że potrafi coś takiego naprawdę.
Fajna walka Robina Shou (w scenie gdy pod koniec jest duszony krawatem) - no i oczywiście finałowa walka Donnie Yen'a z tym czarnoskórym - niesamowity pokaz technik nożnych. Te zwody, kontry - miód ;-)

ocenił(a) film na 9
rhotax

Rzeczywiście wspaniałe walki. Donnie Yen, John Salvitti i Michael Woods IV wspólnie dali już popis w Na pierwszej linii 4, ale tu chyba wypadli jeszcze lepiej.

malysz369

Super, dwójka wcale nie gorsza od jedynki, a pod pewnymi względami nawet lepsza. Było więcej komedii (sytuacje z Alanem i Mary, albo rywalizacja Alana z Davidem o Mary były dobre). Walki cudo, wszyscy świetnie wypadli. Dodatkowym plusem było pojawienie się Cynthii Khan. Pojawieniem się to dobre określenie, bo jednak było jej bardzo mało, dlatego też musiałem zobaczyć alternatywne zakończenie, w którym brała udział. Jeden z lepszych filmów w swoim gatunku, świetna seria, polecam.

rhotax

A jeszcze zapomniałem dodać, że nawet muzyka mi podeszła. Nie ta w momentach groźnych, poważnych, ale ta podczas akcji czy zabawnych scen. Czy nawet ten motyw przewodni z początku filmu.

Aha, no i oczywiście jakże się potem ździwiłem gdy ten zły, wredny, niedobry Wilson (Robin Shou) kilka lat później zagrał uduchowionego i milusiego Liu Kanga w Mortal Kombat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones