PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264524}
7,4 588
ocen
7,4 10 1 588
7,0 3
oceny krytyków
Taka historia
powrót do forum filmu Taka historia

Płacze i myślę.

ocenił(a) film na 8

Co prawda jestem jeszcze młody, ale oglądam chyba stanowczo za mało filmów takich jak
ten.
Jest godzina 00:40, przed chwilą skończył się ten film, a ja siedzę i czasami uronię łzę.
Film dał mi dużo do myślenia, a głównie dał mi pewnego rodzaju strach, czy w moim życiu
kiedy będę w szpitalu, jakaś Ania będzie prosiła abym nie odchodził, strach czy jeśli za 50 lat
przyjdzie pan Paweł to będę mógł mu pokazać film z sensem mojego życia tj. z ukochaną
żoną...
Film pokazał mi też, jak ważna jest tradycja, wychowanie - którego uosobieniem był pan
Zdzisław, przedwojenny szyk i elegancja pomimo tego, że nie był jakoś specjalnie bardzo
bogaty. Pokazał panu Wiesławowi maszynkę. którą przywiózł z Sybiru... A co ja i moi rówieśnicy
będą mogli pokazać? Nikt nie przykłada do tego wagi, każdy gdzieś spieszy... Wzruszyło mnie
to dogłębnie bo pan Zdzisław był jakby elementem dawnego świata... Ta jego miłość do żony,
przecież to było coś wspaniałego, Boże daj coś takiego przeżyć, był po jej śmierci nieszczęśliwy
- to prawda. ale miał wspomnienia i jak odchodził to na pewno się cieszył, że ją spotka....
Boże, a co ja mam? Nic.

karasov

Mam podobnie, wstrząsnęła mną ta historia, to dej pory nie mogę się otrząsnąć i przestać myśleć o mojej przyszłości. Człowiek goni za kolejnym dniem a nie wiadomo, jak skończy, może jak pan Wiesiu. Eh aż mi żal samej siebie.

ocenił(a) film na 7
karasov

Nie oglądaj Kupy Wojewódzkiego, odmóźdżających mam talent, x factor, Faktów tvn i inne syfu, bo to czym chłoniesz to na stare lata zostaje. Czyli odstawiamy głupotę, następnie wracamy do wiary do Sakramentów - pokuty, Eucharystii + modlitwa. Zmiana gwarantowa, regularne postępowanie - gwarant że będziesz dobrym, spokojnym, kochającym człowiekiem.

Wielki_ted

To prawda co zeżresz to wydalisz.Aczkolwiek gówno tak samo pachnie...Może to gówno to śmierć?A jedzenie jest jak życie...Czym się za niego karmimy to tak odchodzimy.

ocenił(a) film na 6
karasov

Polepszyło się coś w życiu przez te 3 lata? Mam nadzięję, że ruszyłeś z kopyta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones