PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104053}

Wing Chun

Yong Chun
7,2 154
oceny
7,2 10 1 154
Wing Chun
powrót do forum filmu Wing Chun

jest w nim wszytko komedia, sensacja, romans no i wspaniale sceny walk. Tylko nie do konca zgodny z rzeczywistoscia.

ocenił(a) film na 7
fox_77

Michelle Yeoh rewelacyjna! Momentami bardziej ponetna niz w roli Mamehy z "Wyznan Gejszy". Z reszty aktorow zdecydowanie wyroznialy sie jeszcze osoby grajace ciotke Wing Chun i herszt malpiej bandy. Cala reszta albo przecietnie albo wrecz bardzo slabo. Donnie Yen bardzo kiepsko w porownaniu z jego pozniejszymi filmami.

No i to by bylo na tyle, jesli chodzi o czynniki, ktore obnizyly dla mnie wartosc filmu. Cala reszta super! Historia niezla, duzo humoru (zakrecona komedia pomylek :P), REWELACYJNE sceny walk - Michelle pokazuje na co naprawde ja stac, ale nie tylko ona. Jest romans powazny i romanse komiczne - no naprawde swietna zabawa!

rafkulak

Dobry film szkoda tylko że wing chun tam nie było,ale kocham chińskie legendy.

ocenił(a) film na 8
fox_77

To prawda szkoda ,że rzadko człowiek znajduje takie filmy na torentach xP

ocenił(a) film na 9
arthor44

"Michelle Yeoh w roli glownej" - wiecej nic nie trzeba mowic odnosnie rekomendacji :D
Ostatnio ogladalem sporo filmow kina kopanego i czesto nie podobal mi sie ten, czy inny watek.
Tutaj wszystko bylo na swoim miejscu!

ocenił(a) film na 6
fox_77

Film jest niezły, zabawny, fabuła ciekawa, walki dobre choć wiele z nich jest niestety bardzo nierealistycznych. Za dużo latania i chwilami zbyt bardzo przyspieszone... Na pewno warto zobaczyć dla Michelle Yeoh i Donnie Yena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones