PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868783}

Wonka

6,6 34 694
oceny
6,6 10 1 34694
6,2 26
ocen krytyków
Wonka
powrót do forum filmu Wonka

odgrzewany kotlet, druga bohaterka czarna i połowaobsady czarna, szok xD

ocenił(a) film na 7
maximus_

Druga bohaterka czarna, no co Ty? Dobrze, że nie dostała głównej roli, to byłby szok.

maximus_

XD Ale przecież to nie jest remake nawet. 2/10 bo odpisałem

ocenił(a) film na 2
maximus_

Tylko po to zrobili remake żeby wcisnąć murzynów , pewnie inne woke i lpgt+ tez będzie :)

ocenił(a) film na 4
davidns

tak, tylko po to zrobili remake, zebys mogl plakac nad iloscia czarnych i lgbt bohaterow :)

davidns

To nie jest remake, to jest prequel

davidns

woke nie było. Czarni też nie bili po oczach, obsada była absolutnie ok.

maximus_

Aż tak Cię boli inny kolor skóry xD? Jeśli tak, to zalecałbym wizytę w jakimś zakładzie psychiatrycznym.

Trossard

a po co mam ciebie odwiedzać w zakładzie? pogorszyło ci się?

Trossard

Mnie też przeszkadza kolor. Ten kolor jest tylko odpowiedni na polu bawełny

ocenił(a) film na 8
maximus_

Jak kogoś to tak boli, to niech się pocieszy, że przynajmniej część z tych czarnych to czarne charaktery ;)

matemato

Wszędzie to dziadostwo wciskają. Nie było by piękniej gdyby ten kolor był na polu bawełny. Piękny kontrast i miejsce odpowiednie

ocenił(a) film na 6
maximus_

Na dodatek ta dziewczynka była brzydka i potwornie irytująca. Nie dało się lepszej znaleźć?

Kinomaniaczka_

haha ja miałem to samo z Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia gdzie grał Jaden Smith, syn znanego aktora, zepsuł mi cały film

ocenił(a) film na 3
maximus_

film powstał żeby biali bohaterowie robili za trampolinę do lansowania czarnych i lizania dupy im

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones