Joseph Kosinski

7,5
1 150 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Joseph Kosinski

Wiem ze wielu go opluwa za film TRON2 ale jak na debiutanta pokazal naprawde klase i film jest
swietny a efekty i muza sa fenomenalne... Jego nowy film OBLIVION to po raz kolejny pokazanie
swiatu ze ten facet to objawienie jesli chodzi o ten gatunek filmowy i z reka na sercu wam powiem
ze tylko J.KOSINSKI powinien zostac rezyserem TERMINATORA5 ktory juz oficjalnie czeka na
zielone swiatlo. Tylko ten facet jest w stanie zrobic TERMINATORA5 w swoim pieknym stylu a do
tego wielu ludzi zachwyci sciezka dzwiekowa. MARZE O TYM ABY GO ZATRUDNILI DO 'T5'...

punisher822_filmweb

W pełni się z Tobą zgadzam.
Styl w jakim on robi film jest dla mnie fenomenalny.
Dopracowana klimatyczna muzyka, świetne efekty specjalne i zdjęcia po prostu powala mnie na kolana.
Koleś zupełnie odbiega od klasyki kręcenia science fiction i jest w tym świetny.
Zupełnie nie rozumiem nagonki na niego za drugą część Trona.
Według mnie film był tak na 5- natomiast w Oblivion jedyne do czego mogę się przyczepić to to że kolejny raz Cruise jest przedstawiany jako jedyna osoba która może uratować świat. Jest to już trochę męczące

bandzior85

Kolego jesli lubisz dobre kino s/f to koniecznie zobacz sobie ELIZJUM... Bylem w kinie i bylem zachwycony... ELIZJUM zrobil ten sam rezyser ktory robil kilka lat temu DYSTRYKT9. Jak wogle podobal sie Tobie DYSTRYKT9???

punisher822_filmweb

Niestety nie dam rady już iść do kina na Elizjum więc pozostaje mi czekać na wydanie DVD.
Tak wiem, że reżyserem Elizjum jest Blomkamp.
Dystrykt 9 zrobił na mnie wrażenie.
Niezły pomysł na film lecz parę naiwnych momentów się w nim znalazło. Ogólnie film oceniam na szkolną 4
Teraz czekam na Prometeusza 2 i mam nadzieje, że bedzie bardziej dopracowany niż pierwszą część w której było sporo rażących błędów np nieścisłość między pierwszą częścią Obcego a Prometeuszem odnośnie fotela dowodzenia na statku Architektów (w Obcym z 79r. Architekt na fotelu dowodzenia zginął od rozrywającego mu klatkę piersiową Obcego a w Prometeuszu przeżył po tym jak Janek go trafił, wyszedł żywy na dodatek bez skafandra by dopaść Shaw), Shaw urodziła przez cesarkę jakaś tam ośmiornice z której po krzyżówce z Architektem wyszło coś podobnego do Obcego ale nie do końca

bandzior85

Przecież to nie była ta sama planeta.

Aleo

Nieee...
To była ta sama planeta co w Obcy 8 Pasażer Nostromo.

bandzior85

Drogi forumowiczu - doczytaj, gdyż nie chce mi się po raz kolejny rozpisywać. Dla ułatwienia dodam że w "8 pasażer Nostromo" nie lądują na planecie a księżycu LV-426 a w Prometeuszu na LV-223.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones