PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718443}

BoJack Horseman

8,6 65 157
ocen
8,6 10 1 65157
8,8 19
ocen krytyków
BoJack Horseman
powrót do forum serialu BoJack Horseman

tkwię w czymś w rodzaju emocjonalnej blokady, pustki braku czułości. Jest to cholernie trudne i wiąże się z poczuciem straty świata, do którego nie mam już dostępu. Bardzo sobie cenię chwile, które przywracają niektóre z obrazów, za którymi tęsknię i o których istnieniu nie pamiętam. Tak też się stało w przypadku Bojacka. Sprawił, że znów zapragnęłam. Przypomniał o pięknie relacji, bliskości, tym, co ważne. Zachciało mi się palić, chociaż dawno rzuciłam. Wiem, że ten papieros nie zapewni powrotu do dawnej mnie, chociaż by się chciało. Nie o papierosa tu chodzi, tylko o nowe początki. Będę tęsknić, ale mam nadzieję, że nie będzie żadnych kontynuacji. Dla mnie historia jest kompletna, słodko-gorzka, daje nadzieję.

tekitha

W punkt, chyle czoła.
To nieco kontrowersyjne, ale Bojack jest uosobieniem zwykłego Kowalskiego, tak naprawdę każdy z Nas choć przez chwilę był BH. To wszystko, co napisałaś jest kwitesecja, ja mogę jedynie dodać swoją cegiełkę.
Życie to awers i rewers ch*j*y, bez aspiracji na coś bardziej optymistycznego.
Bywa potwornym sk**wysy*em i jest naszym odbiciem, ale moral czasem jest cudowny..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones