PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041132}

Dziecko czy oszustka: Przypadek Natalii Grace

The Curious Case of Natalia Grace
6,2 734
oceny
6,2 10 1 734
Dziecko czy oszustka: Przypadek Natalii Grace
powrót do forum serialu Dziecko czy oszustka: Przypadek Natalii Grace

Początkowo serial zdawał się faktycznie skupiać na Natalii, jej wieku, pochodzeniu i życiu odkąd pojawiła się w domu Barnettów.
W pewnym momencie serial przybiera dziwny obrót i zamienia się w show, którego głównym bohaterem jest Michael. Nie ma nic o Natalii, jej dalszych losach, jej życiu. Czy udało jej się wyjść na prostą?
Michael twierdził, ze Kristin wszystkimi manipulowała, że to ona znęcała się nad Natalie i to był jej pomysł, aby ją porzucić. Wciąż nazywa Natalie adopcyjną córką. Dlaczego? Przecież nie utrzymuje z nią kontaktu, a jej losy obchodzą go tyle, co zeszłoroczny snieg. Czy ją kiedykolwiek przeprosił, że był tak zdominowany przez Kristine, że nie wstawił się za nią i że jej nie bronił? A skąd.
Chorzy ludzie. Oboje. Michaelowi udało się wybronić, ale czy był niewinny? Wątpliwe.

fijolka90

Michaelowi chyba coś dolega, najprawdopodniej ma problemy natury psychicznej. Dziwne, że nie ma żadnej diagnozy

Victoria_Kopciuch

Tak, też mnie zastanowiła jego teatralność i problemy z gniewem.

ocenił(a) serial na 8
fijolka90

Noooooo, gesty i ruchy, mimika, mega creepy!

fijolka90

jest tak teatralny, ze az myslalam, ze moze to aktor

fijolka90

Jest jescze ten dziwaczny syn. A i matce niczego nie brakuje. Tzn sporo brakuje

binabal

Syn zachowuje się jak wiele osobób z syndromem Aspergera. Pewnie nieco zaniedbanym skoro dorastał w tak dziwnej rodzinie. Ten ojczulek jest za to tak creepy że aż mam dreszcze.

ocenił(a) serial na 7
fijolka90

Syn ma zespół Aspergera, więc jego zachowanie jest całkiem normalne. Do tego widać, że mocno zmanipulowany przez ojca.
Ale ta teatralna mimika, gestykulacja Michaela i wyciskane na siłę łzy, w mojej ocenie odbierają mu wiarygodność. Od pewnego momentu aż niekomfortowo się czułam oglądając go.

Sammy_winchester

Możliwe, że ojciec też jest trochę w spektrum autyzmu. Tak czy siak, bez względu na to ile Natalia miała lat, była osobą niepełnosprawną i nieporadną życiowo, przykre, że została sama

MarkoPoko

Ojciec w tym dokumencie bardziej przypomina osobowość histrioniczną. Pracuję z ofiarami przemocy i czasem zdarza mi się słyszeć wersję „drugiej strony” brzmią one podobnie do tego co mówi Michael - ja ofiara, ona wariatka, zmanipulowała dzieci. Scena, w której Michael pokazuje jak rzekomo jego żona biła Natalię? Jeśli coś takiego ma miejsce a Ty jesteś drugim rodzicem, to masz obowiązek wezwać policję. Byłby współwinny, bo nie udzielił pomocy. I te jego suche łzy… ciarki żenady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones