PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041132}

Dziecko czy oszustka: Przypadek Natalii Grace

The Curious Case of Natalia Grace
6,2 734
oceny
6,2 10 1 734
Dziecko czy oszustka: Przypadek Natalii Grace
powrót do forum serialu Dziecko czy oszustka: Przypadek Natalii Grace

Michaela oglądać i słuchać się nie da. Jego maniera mówienia, gestykulacji jest taka sztuczna i na pokaz.. aż zastanawiam się czy jest zwyczajnie urodzonym klaunem czy tak bardzo nie umie kłamać. Moim zdaniem występując w tym dokumencie mimo wszystko bardziej sobie zaszkodził niż pomógł.

wuokul

Dokładnie , strasznie się go oglądało .

wuokul

Dosłownie zalogowałam się tutaj tylko po to, żeby dodać podobny komentarz. Jego sposób bycia, wypowiedzi, mimika twarzy są tak fałszywe i przedramatyzowane, że wzbudza we mnie ogromną antypatię i irytację. Drama queen 1000%

wuokul

Ten Michael kogokolwiek przekonał? Żałosny pajac, histeryczny i sztuczny w każdej scenie. Cały czas miałam wrażenie że to program typu reality show ze słabym aktorstwem. Ani jedno zdanie Michaela nie przekonuje mnie. W drugim sezonie Natalia też udaje, że płacze. A jej obecny opiekun też jakiś natchniony i teatralny. Po co się spotykają Natalia z Michaelem , nic z tych rozmów nie wynika a sztuczność aż bije po oczach. No ale dla kasy wszystko. Może to Kristine wszystko wyreżyserowała i z całego tego filmu ma hajs hahaha Ogólnie najpierw się wku#-#-#am na los tego dziecka, ale później zobaczyłam całą sztuczność tego "dokumentu". Czy ktoś zwrócił uwagę na muzykę jak z najsłabszych produkcji telewizyjnych? Jak z nędznego horroru? To całe jest na siłę nagrane. Nie wiem czy kończyć 2 sezon. Ameryka to inny stan umysłu. Pomijam manipulowanie widzem, wyjęte z kontekstu informacje, żeby to dalej przeciągać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones