PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95510}

Largo

Largo Winch
7,3 1 927
ocen
7,3 10 1 1927
Largo
powrót do forum serialu Largo

Parę lat temu, kiedy serial był emitowany na Polsacie i TV4, pojawił się temat, w którym ktoś napisał o złej kolejności emisji odcinków, zwłaszcza w serii 2. Ja odkryłem niedawno, że są 2 wersje językowe serialu: angielska i francuska. Różnią się one kolejnością emisji odcinków. W 1 serii różnice były niewielkie - odcinki "Sylvia" i "Atomowa rodzinka" po prostu zamieniły się miejscami. Natomiast jeśli chodzi o 2 serię, różnica jest kolosalna. Możecie to sprawdzić na oficjalnej stronie serialu. Mało tego: stwierdziłem, że prawidłowa kolejność odcinków jest we francuskiej wersji językowej, angielska niestety jest błędna. Dlaczego tak sądzę? Spójrzcie na wątek romansu Johna Sullivana z Celeste. W dzisiejszym odcinku emitowanym na AXN o 16:00 pokazywano, jak Celeste wręcza Johnowi fiolkę z kokainą. Później Michel znalazł ją w ubikacji. Na końcu odcinka o sprawie dowiedział się Georgy. W odcinku wyemitowanym na AXN jako 4 była scena, w której Joy i Simon odkrywają, że Celeste i John biorą. Na końcu odcinka John przyszedł do Simona, wyznał mu całą prawdę i oświadczył, że zerwał z Celeste. Simon dał mu wizytówkę dobrego terapeuty. Także zajrzyjcie tutaj - kolejność odcinków wg wersji francuskiej i sami oceńcie, kto ma rację:
http://www.largowinch.com/fr/tv/episode5.html
Pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones