PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770298}

Oszuści

Imposters
7,6 3 007
ocen
7,6 10 1 3007
Oszuści
powrót do forum serialu Oszuści

Miałam ochotę obejrzeć ten serial, ale traf chciał że w całości widziałam tylko ostatni odcinek. I byłam zaskoczona dziwactwami jakie tam zobaczyłam.
Po pierwsze - w samym środku ceremonii ślubnej państwo młodzi ucinają sobie pogawędkę przed ołtarzem.
Po drugie - w trakcie wesela panna młoda namiętnie całuje się z byłym w środku kościoła, do którego każdy może wejść.
Po trzecie - dziewczyna ucieka w sukni ślubnej i bucikach na obcasie przez górki dołki i krzaki, a wysportowany, postawny, wyszkolony policjant / agent w wygodnych butach tylko bezradnie się temu przygląda, no bo niby jakie ma szanse ją dogonić?
Po czwarte - jakiś tajemniczy i bardzo cenny pierścionek jest trzymany w otwartym domu i niezabezpieczonym sejfie, tak, że pierwszy lepszy z bohaterów w biały dzień po prostu sobie wchodzi i go zabiera.
Powiedzcie mi, czy cały serial jest tak absurdalny? Bo jeżeli tak to nie mam zamiaru oglądać, te niedorzeczności aż mnie rozbawiły

użytkownik usunięty
sprinterka

serial jest zawsze niedorzeczny. Są seriale które robi się na powaznie i dba o detale, są też seriale które mają tylko zarobić okreslony hajs, a scenariusz jest wystarczajacy by to osiagnac bez wiekszego wysilku xd

sprinterka

Nie jest naciągany , fabuła toczy się od dziesięciu odcinków , więc nic dziwnego , że po obejrzeniu jednego z ostatnich , gdzie wszystkie akcje się kumulują nic nie ogarniasz.
Po pierwsze - chyba nie byłaś nigdy na ślubie w USA , ale nie wygląda to tak sztywno jak u nas i możesz wierzyć , że pogawędki w trakcie ceremonii to nic dziwnego.
Po drugie - panna młoda celowo całowała się na środku kościoła, gdzie wiedziała , ze przyjdzie jej 'mąż', bo miał jej nie spuszczać z oka i zdawała sobie z tego sprawę , a miał być tego świadkiem w określonym celu . Może jak obejrzysz drugi raz to sobie to lepiej przeanalizujesz :)
Po trzecie - suknia była długa , a ona mogła zmienić buty już wcześniej - tego nie wiesz. Poza tym miała kredyt czasu zanim za nią wyruszył , bo - znowu gdybys oglądała uważniej - wiedziałabyś , że zamieniła się z koleżanką i agent FBI ścigał nie tą osobę , a ona miała czas na ucieczkę .
Po czwarte - dom był zamknięty , a sejf zabezpieczony , z poprzednich odcinków dowiedzialabys się , ze Ezra potrafi otworzyć drzwi bez klucza jak profesjonalny włamywacz , a klucz do sejfu został poznany dzięki kamarce , którą wcześniej zamontowała Saffron.
Wystarczy trochę pomyśleć i zlozyc dwa do dwóch , ale najwyraźniej niektórzy się w tym nie łapią XD

julcia_10

na pewno masz rację co do tego, że dziewiec odcinków mogłoby sporo wyjasnic, ale mimo wszystko nie zgadzam sie z pewnymi argumentami
rzeczywiscie nie bylam nigdy na slubie w USA, ale nie uwierzę że rozmowa o bzdurach w trakcie ślubu, w najważniejszym momencie ceremonii (i notabene - życia!) przy kompletnym lekceważeniu księdza/ pastora i gości jest czymś normalnym i akceptowalnym. mimo wszystko jest to ślub, jest to wzniosła chwila, oczy wszystkich zwrócone sa na mloda pare a oni maja swoje zaslubiny gdzies i rozmawiaja?
drugi punkt - zwracam honor, nie ogladalam to nie wiem jaki cel, ale bardzo mozliwe ze jakis był.
trzecie - nawet jakby miala buty, bedac dwa razy mniejsza i kilka razy slabsza nie miala szans z agentem. A cala scena pokazana w perspektywie nie sprawiala wrazenie duzej odleglosci - gdyby u faceta zadzialal instynkt i rzucil sie w pogon, najdalej na tym pomoscie spokojnie by ja dopadł.
czwarte jak drugie - nie ogladalam wiec nie wiem, pewnie masz racje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones