PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10035870}

Wir

Vortex
7,5 1 136
ocen
7,5 10 1 1136
Wir
powrót do forum serialu Wir

Znakomity 8/10

ocenił(a) serial na 8

uwielbiam klimaty światów równoległych , bardzo dobra obsada ,przemyślany scenariusz ,muzyka super ..dobrze się ogląda ...krótko mówiąc mam, słabość do do takich sci-fi

ocenił(a) serial na 9
enera

Tak, to taki lepszy "Dark"

ocenił(a) serial na 7
Krystyna_z_PEKAESU

Gdzie tam, to tylko trochę lepsza Częstotliwość z 2000.

ocenił(a) serial na 8
enera

Generalnie nie przepadam za gatunkiem sci-fi, ale ten serial był tak polecany na grupie, że postanowiłam oglądnąć. Nie zawiodłam się, faktycznie jest bardzo dobry. Również polecam, nie tylko miłośnikom tego gatunku. Warto!

ocenił(a) serial na 10
juliette_77

Serial przegenialny! Ogląda się jednym tchem. Dla fanów 'manipulacji czasem' pozycja obowiązkowa!

ocenił(a) serial na 8
Amiga600

Dokładnie 'jednym tchem' - przepadłam na całe popołudnie, nie mogłam się oderwać. Bardzo wciąga i zaskakuje. Trochę przypominał mi 'Efekt motyla'. Z całą pewnością wart polecenia!

ocenił(a) serial na 10
juliette_77

Tak - bardzo podobny do Efektu Motyla. Mało jest tak fajnych filmów w tym klimacie.

ocenił(a) serial na 8
Amiga600

Ale Efekt motyla 1 bo już 2 i 3 nie były takie dobre- jakoś mnie nie porwały. Pamiętam, że podobał mi się też film 'Fatamorgana' w podobnym klimacie, ale dawno go oglądałam więc nie wiem czy teraz spodobałby mi się równie bardzo :) Zdarza się, że po jakimś czasie film czy serial oceniamy inaczej.

ocenił(a) serial na 8
enera

tak zgadzam sie, ciekawy i wyjątkowo spójny na i le to możliwe w tym temacie. Taka podróz w czasie bez podrózy w czasie :) troche inny ale rowniez bardzo wciągający to "podroznicy" szczególnie pierwsza seria

enera

Nie za bardzo zrozumiałam kiedy doniósł na nią? Po 15 latach od zabicia Hectora? Czyli przez ten czas gdzieś się ukrywała?

ocenił(a) serial na 8
Dziovana_W

Doniósł na nią ten jej z przeszłości o czym nie wiedział ten z przyszłości. Tak ,po 15 latach ukrywania się. Trochę na koniec zamieszali ..napisałabym lepszą wersję zakończenia bo tak naprawdę to jego żona poniosła wszystkie najgorsze konsekwencje splatanych alternatywnych światów-:)))))

ocenił(a) serial na 7
enera

Bo obiecała, że usunie się z jego życia, bo on kochał tę Parmezanę i nie chciał stracić jej i syna.

enera

Scenariusz tani. Kalka, a do Dark to się nie umywa. Ludzie bądźmy poważni

ocenił(a) serial na 8
ari92

Wir do Darka porównała Krystyna z Pekaesu która zrobila wpis do mnie a na który nie odpowiedziałam bo bylam poza zasięgiem a potem po prostu zapomniałam.Dzięki za przypomnienie.Porównanie Wiru do Darka to jak porównanie małego Fiata do Ferrari w który to Ferrarim jest Dark.W mojej ocenie Dark ,który uwielbiam i dałam ocenę 10 był nie tylko wydarzeniem filmowym ale PRZEŁOMEM epokowym w serialach,który na zawsze zmienił oblicze seriali podobnie jak Matrix który na zawsze zmienił oblicze filmów .Tu w ogóle nie ma prawa zaistnieć tego typu porównanie .Wir to sympatyczny, lekki serialik do obejrzenia na raz i zapomnienia. Podwyższyłam ocenę tylko dlatego,że już dawno nie było tej tematyki.Podsumowujac - byl Dark a potem od lat Nic ...Jak narazie DARK-owi nic nie dorównało......

enera

Dark był świetny przez 2 sezony. W trzecim niestety lekko się pogubił, ale to nadal mocna pozycja.

enera

Ze swojej strony polecam serial "12 małp" - chyba najbardziej spójny serial o podróżach w czasie i do tego "The Lazarus Project".

ocenił(a) serial na 8
ari92

To prawda z tym 3 cim sezonem Darka , trochę ciężki, jakkolwiek cały Dark to genialny projekt pod każdym względem
Dzięki za podpowiedzi ,oglądałam. Jestem zafascynowana tematyką światów równoległych i chyba nie ma czegoś czego nie oglądałam ......pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 8
enera

Mi osobiście bardzo podobał się serial PODRÓŻNICY TRAVELERS ,jakby co to mogę podrzucić parę propozycji-:)))).

enera

ok, choć sam nie wiem czy jest coś czego jeszcze nie widziałem.

ocenił(a) serial na 8
ari92

Polecam Synchronic.

ocenił(a) serial na 7
koko_szanel

Ja bym dodała hiszpańską "Fatamorganę" i "Erased" w wersji anime.
Z nowszych ciekawe były też "Archiwum 81" i "O północy w Pera Palace". Poza tym południowokoreańskie "Signal", "Tunel" i "Wezwał cię czas".
Całkiem sympatyczne i znacznie lżejsze jest hiszpańskie "Gdybym tylko wiedziała", nieco bardziej młodzieżowe francuskie "7 żyć Lei", i znacznie mniej skupiające się na podróżach w czasie, chociaż wciąż dosyć mocno się wokół nich kręcące, południowokoreańskie "The great doctor".

enera

Widzę, że masz dobry gust filmowy. PoI jeden z moich ulubionych seriali. Jestem ciekaw co tam jeszcze masz w ocenianych :)
Zaprosiłem Cię do znajomych

ocenił(a) serial na 8
ari92

" PoI jeden z moich ulubionych seriali." <-- czyli który? bo nie zrozumiałem , co polecasz ,bo ten mi się mega podobał

brof

Person of Interest

ocenił(a) serial na 8
ari92

dodałbym Boodies 2023 , właśnie skonczyłem oglądać . 4 linie czasowe , połączone

ocenił(a) serial na 8
ari92

dodałbym bodies z 2023 roku

ocenił(a) serial na 8
ari92

Bodies 2023 obejrzyj

ocenił(a) serial na 8
ari92

Polecam "Bodies 2023"

ocenił(a) serial na 8
brof

lol myslalem ze komentarz sie nie dodal i 4x napisalem ;p rzadko się udzielam więc nei wiedzialem hehe

ocenił(a) serial na 8
ari92

Ari zaakceptuj moje zaproszenie

enera

Coo xDDD dark przelomowy co to za brednie. Przełomowy to byl twin peaks i to on odmienił oblicze seriali a nie jakis serial od netflixa litosci

ocenił(a) serial na 6
enera

Śmiem zauważyć, że tu nie było światów równoległych. Była jedna linia czasu, w którą można było ingerować.

ocenił(a) serial na 9
enera

Łza się zakręciła. Piękna historia aj... Jak ja usnę?? Polecam OA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones