Zasoby ludzkie
powrót do forum 2 sezonu

Żarty są dużo gorsze niż w poprzednim sezonie. Dodatkowo co raz częściej widzę próbę przemycenia jakiejś ideologii i wzorców zachowań dla młodych ludzi. Serial stosuje mnóstwo prymitywnych żartów i przez to jak jest zbudowany nie nadaje się na jakiekolwiek wzorce, które chce przemycić dla młodych widzów ( nie powinien, a przemyca i w tym jest problem ). Zaczyna mi to trochę przypominać Sex Educaiton czyli dobry serial na pożartowanie i pośmianie się, ale na pełnie jakichkolwiek funkcji moralizujących absolutnie nie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TestoFolio

Czy ja wiem. Ogólnie Zasoby ludzkie, chyba z założenia, miały być mniej śmieszne. I nie mieliśmy się czuć dziwnie, na każdym kroku jak w Big Mouth ;D Problemy też są raczej bardziej doroślejsze. I nie tak powalone jak w BM. W sumie dobrze, bo takich kloaczych żartów w BM już za dużo było. Ale fakt, trochę gorszy niż pierwszy sezon. A te niebinarne ono, jest tak irytujące jak się tego słucha. W sensie to tak dziwnie brzmi te Wyglądom, chciałom itp itp. Jakby kuźwa nowa grupa etniczna w PL ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones