PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637261}
7,7 1 761
ocen
7,7 10 1 1761
World of Warcraft: Mists of Pandaria
powrót do forum gry World of Warcraft: Mists of Pandaria

Witam serdzecznie. Myślę że to odpowiedni czas na ocęnę tego dodatku ( Za 2 miesiące premiera WODA) i by się nie rozpisywać podzielę to co w tym dodatku mi się podobało (plusy) a co nie( minusy)

PLUSY
- Raidy ( całkiem nieżły mogushan , nie najgorszy heart of Fear , taki sobie Terrence of endless springs, Bardzo dobry Throne Of Thunder i dobry Siege of Ogrimar ) + World Bossy
-Bardzo ładne krainy po przepiękny Jade Forest po obrzydliwy Dread Wastes ale ogólnie zaliczam to za plus
-Bardzo ciekawe questy i sporo manuskryptów opowiadającą historię danej rasy czy krainy.
- Walka petów ( coś ala pokemony całkiem fajne )
- Bardzo dobre PVP
- Ciekawe Dungeony
- Zabawa w Farmera ( dla niektórych)
- Całkiem fajne dungeony 3 osobowe zwane Scenario
- Bardzo dobry pomysł z Challenge modami

Minusy:
- Za dużo frakcji gdzie trzeba było farmić reputacje by zdobyć w miarę dobry sprzęt (dla tego co raidował to nie problem)
- Daily questy nasrane tyle że nie raz miał człowiek ochotę się pociąć
- Początkowy poziom trudności HC dungeonów to był kompletnie śmieszny żart ( w porównaniu do takiego Cataclizmu)
- Klimaty azjatyckie nie każdemu przypadną do gustu ( osobiście uważam że kompletnie nie pasują do tego uniwersum mimo że występują pandareni ).
- LFR i Flex czy naprawde muszę to komentwać .......
- Kompletny brak balansu w PVP po przez OP Monka po Warlocka z Hunterem na czele
- Dla niektórych Pandy
- Trwający ponad 10 miesięcy SIege of Ogrimmar .. .Blizzard litości nic was nie nauczyła sytuacja z Dragon Soul ?

Ogólnie uważam ten dodatek za całkiem udany z pewnością bardziej interesujący od Cataclizmu, ale do legendarnego Wrath of the Lish King się nie umywa. dlatego moja ocena to 7/10 Pozdrawiam

Bombeldinio

Akurat raidy flex są jednym z najlepszych pomysłów Blizzarda w tej grze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones